'Transfer Diaby roept vraagtekens op'

door
'Transfer Diaby roept vraagtekens op'

Club Brugge begint zondag in de Supercup aan het nieuwe seizoen, maar ondertussen heeft het bestuur zijn handen nog steeds vol met de transfermarkt. Vooral aan uitgaande zijde zijn nog een pak dossiers lopende. Die van Wesley Moraes en Anthony Limbombe, om er maar twee te noemen.

Maar ook Abdoulay Diaby zoekt deze zomer naar alle waarschijnlijkheid andere oorden op. De spits ambieert een grotere competitie en werd door het bestuur ook medewerking beloofd aan een transfer. Eerder liet Diaby al verstaan dat hij liefst in Spanje aan de slag zou gaan en mogelijk krijgt hij die kans nu ook. Volgens El Desmarque zou Levante immers concrete interesse vertonen in de Malinees. De nummer vijftien uit het voorbije seizoen van de Primera Division zou zelfs al op de hoogte zijn gebracht van zijn prijskaartje.

Zo meldt bovengenoemd medium dat de marktwaarde van Diaby rond de vijf miljoen euro schommelt, maar dat Club genoegen zou nemen met vier miljoen euro en een aantal bonussen. Levante zou wel nog proberen om deze prijs te drukken, zeker gezien zijn aflopende contract, maar Diaby zou er zomaar eens dé recordaankoop kunnen worden. Tot nu toe was de 3.2 miljoen euro voor Mauricio Cuero de duurste inkomende transfer ooit van de club. Ook West Bromwich Albion zou overigens interesse tonen, maar het valt te betwijfelen of Diaby wel openstaat voor een avontuur in de Engelse tweede klasse. 

UPDATE 20/07 
De Spaanse media bevestigen de interesse van Levante maar het nieuws wordt ook met de nodige scepsis benaderd. Zo meldt Super Deporte dat de transfer van Diaby een risicovolle zaak is. Levante kan haar transferrecord breken door de spits van Club Brugge te halen, maar de website weet dat de Malinees nog een ervaring heeft in de grotere Europese competities. Ook zou Club Brugge hem de voorbije jaren zonder succes hebben aangeboden aan clubs in de Spaanse La Liga. Al deze zaken samen stellen deze transfer inderdaad in een ander daglic

LEES OOK: Hayen hakt de knoop door: deze spelers starten

Club Brugge zal blij zijn als ze van Diaby af zijn

Meest recent

Foute transferkeuze bij Union SG? "Dat zijn ze vergeten"

Union SG verloor met 3-1 van Atlético Madrid. De Brusselaars verdienden meer, maar offensief ...

5
5
David Beckham breekt volledig na onverwachte gebeurtenis

David Beckham is een echt icoon van het Engelse voetbal. De sierlijke middenvelder maakte furore op ...

12
12
Hayen hakt de knoop door: deze spelers starten

Club Brugge speelt vanavond om 21u in eigen huis tegen FC Barcelona. Een galamatch pur sang. ...

29
29
'Anderlecht met waanzinnig plan: Rode Duivel naar Brussel?'

RSC Anderlecht moet in januari versterking halen, want met deze kern zal het zéér ...

174
174
Simeone maakt diepe buiging: "Union SG..."

Diego Simeone hoopte met zoveel mogelijk goals verschil te winnen van Union SG, maar Atlético ...

93
93
Spaanse pers velt héél verrassend oordeel over Union SG

Union SG speelde een goede partij tegen Atlético Madrid, maar offensief en defensief is er ...

162
162
Patro misnoegd en luidt alarmbel bij Pro League

Patro Eisden is een club die vaak op de barricades staat. Ook nu weer. De club uit de Challenger Pro ...

70
70
Masterclass Kompany: Neuer verklapt 'geheim'

Bayern München won met 1-2 op het veld van PSG. De Duitse club heeft zo zestien matchen op rij ...

231
231
Club Brugge zoekt al jaren: is Barça het kind van de rekening?

Club Brugge kende de afgelopen jaren de nodige Europese successen. Blauw-Zwart wil nu echter ook ...

198
198
Dubbele mokerslag moedig Union: Zware buizen zinderen na

Union speelde in Madrid met lef, durf en karakter — maar niet iedereen haalde zijn niveau. In ...

109
109
Club Brugge in shock: zó rijk kan Hayen worden bij Celtic

Celtic betaalt zelden kleingeld voor hun T1, maar hoe hoog lag de lat écht bij zijn ...

336
336
GEWELDIGE beelden: Franky Van der Elst doet Flick blozen

Een moment dat niemand zag aankomen — en toch alle harten veroverde. Op de persconferentie ...

125
125
Courtois drijft Nederlanders tot wanhoop: 'Niet normaal!'

Thibaut Courtois bewees dinsdagavond nog maar eens waarom hij tot de absolute wereldtop behoort. ...

207
207
Union mist stunt: 'Antiheld krijgt verrassende boodschap'

Een bittere avond voor Union in de Champions League. De Brusselaars brachten Atlético Madrid ...

95
95
Marc Degryse haalt zwaar fileermes boven: "Ik betwijfel het"

Onze landskampioen Union SG ging met opgeheven hoofd ten onder in Madrid. De Brusselaars dwongen ...

70
70
Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen onverwacht relatienieuws

Tien dagen na hun ja-woord delen Aster Nzeyimana (31) en Lize Feryn (32) plots verrassend nieuws. ...

50
50
Gert Verheyen stellig: 'Sleutel tot succes voor Club Brugge'

Clubicoon Gert Verheyen (55) kent als geen ander de magie én de miserie van spelen tegen FC ...

205
205
Union verweesd: "Een punt was verdiend geweest"

Voor de derde keer op rij heeft Union dinsdagavond een nederlaag moeten incasseren in de Champions ...

30
30
Jutgla deelt zeer fraai compliment uit aan Club Brugge

Club Brugge liet in de zomer heel wat sterkhouders vertrekken. Eén van hen was Ferran Jutgla, ...

636
636
Kompany klopt nu ook PSG, ijzersterke Courtois alsnog geveld

Er viel dinsdagavond heel wat te beleven in de Champions League. Vincent Kompany en Bayern ...

102
102
Dapper Union blijft ook in Madrid met lege handen achter

Union is dinsdagavond tegen een derde nederlaag op rij aangelopen in de Champions League. Na de ...

42
42
Courtois verbaast alweer heel Europa

Real Madrid bleef tot dusver nog foutloos in de Champions League, maar dinsdagavond krijgt de ...

116
116
Hayen trainer van absolute grootmacht? "Binnen 2 jaar..."

Club Brugge staat woensdagavond voor een ferme uitdaging in de Champions League. Dan komt met FC ...

140
140
Standard komt met opmerkelijke uitleg voor tirade Wilmots

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Standard. Hun partij tegen Antwerp moest voortijdig ...

128
128
'AA Gent gaat transferstrijd aan met PSV'

AA Gent leek vertrokken te zijn met ruime zeges tegen Standard en Patro, maar werd vorig weekend ...

180
180

Meer sportnieuws